Zagęszczarki firmy PROTECH to sprzęt niezbędny do formowania podłoża. Nasze urządzenia poradzą sobie z ubijaniem ziemi, piasku oraz betonu. Do twardszego podłoża, takiego jak asfalt, przygotowaliśmy wydajne walce podwójne.

Oferujemy maszyny o zróżnicowanej mocy (nawet do 7 KM). Nasze urządzenia wyposażone są w silniki benzynowe oraz silniki diesla.

Jakie urządzenie wybrać?

Nasze maszyny przeznaczone do prac ziemnych to urządzenia wydajne oraz łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja i komfortowe uchwyty ułatwiają wykonywanie prac nawet na trudnym podłożu.

Zagęszczarki jednokierunkowe – najlepiej sprawdzają się przy wykonywaniu prac brukowych. Są to głównie urządzenia prowadzone ręcznie, na powierzchniach lżejszych, takich jak glina, piasek czy żwir.

Zagęszczarki nawrotne – charakteryzuje je wysoka mobilność, dzięki czemu przy ich pomocy z łatwością wykonane zostaną podsypki pod parkingi oraz zagęszczenie podłoża o wysokiej zawartości gliny. Zagęszczarki nawrotowe o podłożu płytowym świetnie poradzą sobie także z zasypywaniem wykopów.

Walce – maszyny przeznaczone do powierzchni twardszych, na przykład asfaltowych. Za sprawą znacznej mocy silników, poradzą sobie z przeszkodami terenowymi. Nasze walce wyposażone są w wyłącznik bezpieczeństwa.

Ubijaki wibracyjne – skuteczny sposób na miejscowe zagęszczenie terenu przy wykopach wysokoprzestrzennych czy podczas konserwacji dróg.