Procedura i warunki wynajmu

Wypożyczalnia maszyn budowlanych i elektronarzędzi PROTECH w Rybniku istnieje już od 2003 roku. Naszym celem jest kompetentna obsługa klienta i jego pełne zadowolenie. W naszej wypożyczalni możesz liczyć na fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu do prac, jakie musisz wykonać, miłą obsługę i całkowite zadowolenie z wypożyczonego sprzętu. Wysoce wskazane przed wizytą w wypożyczalni jest zapoznanie się z procedurą najmu w F.H.U "PROTECH".

Podstawowe warunki najmu

1. Nie naliczone są stawki za niedziele.
2. Wysokość stawki dziennej jest regulowana w zależności od długości najmu, zgodnie z cennikiem oraz przyznawanymi rabatami.
3. Czynsz według stawki dobowej oznacza zwrot przed 24 godzinami. Zanie maszyny po upływie 24 godzin powoduje naliczenie kolejnej stawki.
3. Szczegółowe warunki najmu są przedstawione na umowie najmu.

Wymagane dokumenty

1. Spółki Prawa Handlowego - jawna, komandytowa, partnerska, akcyjna, z ograniczoną odpowiedzialnością:
- konieczność przedłożenia oryginału aktualnego odpisu z rejestru przedsiębiorców bądź rejestru sądowego
- REGON
- NIP
2. Spółdzielnie, przedsiębiorstwa państwowe:
- konieczność przedłożenia aktualnego oryginału wpisu do właściwych rejestrów
- NIP
- REGON
3. Spółki cywilne, osoby prowadzące działalność gospodarczą:
- konieczność przedłożenia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej
- REGON
- NIP

Jeżeli odbiór dokonywany jest przez osoby nie wymienione w dokumentach rejestrowych, wymagane jest pisemne upoważnienie do zawarcia umowy w dokumentach jej przedmiotu. Pełnomocnik zobowiązany jest do przedłożenia dowodu osobistego w celu sprawdzenia jego tożsamości.

Klienci indywidualni

Klient indywidualny musi przedłożyć dwa ważne dokumenty ze zdjęciem oraz potwierdzenie zamieszkania w miejscu zameldowania.

Zabezpieczenia

Przy wypożyczeniu wynajmujący pozostawia kaucję, o wysokości której decyduje wartość wypożyczanej maszyny oraz okres czasu na jaki jest ona wynajmowana.